Asri Haber

Biz Bu Oyunu Bozarız!

Biz Bu Oyunu Bozar mıyız? Geçen Yüzyılda Kurulan Bu Oyun Düzenini Bu Yüzyılda Bozabilecek miyiz?

Biz Bu Oyunu Bozarız!
17 Şubat 2016 - 17:06 'de eklendi ve 695 kez görüntülendi.

Birleşmiş Haçlı Güçleri 20. Yüzyılın başlarında, bütün kuvvetleriyle yüzyıllardır uğraştıkları amaçlarını başarmışlar, Osmanlı İmparatorluğunu yaklaşık 50 devlete bölmüşler ve Türkleri Anadoluya hapsetmişlerdi.

O gün bugündür parçalanan Osmanlı Coğrafyasında kan, ölüm, gözyaşı ve zulüm bitmedi, kimi zaman bizzat kendileri masumları ve sivilleri katlettiler kimi zaman da diktatörlere kayıtsız destek vererek kendi halklarını katlettirdiler.

Ümmetin son kalesi Türkiye’nin üzerinde oynan oyunlar son bir kaç yılda iyice gözle görülür hale geldi.
Terör örgütlerine sözde insan hakları örgütleri açıktan destek vermeye başladılar.
Türkiye ise tüm gücüyle oyunları bozmaya uğraşıyor.

Irak ve Suriye’de güçlenen Daiş terör örgütüne karşı batılı güçler, PKK/PYG terör örgütünü destekliyor ve bir teröristleri diğer teröristi avlamaya çalışıyorlar.

Fakat bu süreçte ateşin Türkiye’yi yakacağını hiç umursamıyorlar.

Hem Türkiye’yi yakacaklar hem Esed’i başta tutacaklar hemde 21. yüzyıl boyunca Türkiye’yi meşgul edecek bir bela üretecekler, o belanın adı da “Pkk Devleti”.

ABD ve Rusya bölgede birbirine karşıt gibi gözüksede 40 yıllık dosttan farksız gibi davranıyorlar.

Türkiye’yi Cizre, Suruç gibi yerlerde meşgul ederek, küresel zulüm çetesi, Suriye’de pkk devletinin temellerini atıyor.
Cumhurbaşkanı ve Başbakan ise batının yaptığı hamleleri gördü ve bunlara karşılık vermekten çekinmeye bir siyaset izliyorlar.

YPG bombardımanları devam ederken Türkiye’nin bölgeye girip girmeyeceği tartışılıyor, yeni bir iddia ise Türk askeri yerine Hür Suriye Ordusu’nda savaşmak için bölgeye devrimci silahlı kuvvetlerin gireceği, zaman ne gösterecek, Türkiye’nin karşı hamleleri ne kadar etkili olacak göreceğiz.

İnşallah 20. yüzyılın başlarında başarıya ulaşan emperyal planlar 21. yüzyılda bozulur ve bu coğrafya Moskova’dan, Londra’dan ve Vaşington’dan değil İstanbul’dan yönetilir.Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER