Asri Haber

CNR Kitap Fuarı 4 Mart’ta Açılıyor!

Üçüncüsü gerçekleşecek CNR Kirap Fuarı 4-13 Mart tarihleri arasında açılıyor.
CNR Kirap Fuarı İstanbul, Yeşilköy CNR EXPO Fuar Merkezi’nde olacak.

CNR Kitap Fuarı 4 Mart’ta Açılıyor!
13 Şubat 2016 - 15:52 'de eklendi ve 1552 kez görüntülendi.

CNR Kitap Fuarı bu sene, 18 ülkeden katılan 90 yayınevi ile birlikte uluslararası bir boyutkazanacak.

CNR Holding ve Basın Yayın Birliği’nin düzenlediği CNR kitap fuarı, bu sene Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği’nin destekleriyle Türkiye dışında 18 ülkeden katılım alacak ve 90 yayınevini ağırlayacak, böylece CNR kitap fuarı uluslararası bir boyut kazanmış olacak.

Teması “Engelsiz Bir Dünya” olarak belirlenen üçüncüsü düzenlenen CNR Kitap Fuarı, Engelsiz Dünya Platformu “Engelsiz Kalemler”, “9 Dakikada Engelsiz Dünya Gönüllüsü Ol Eğitim Programı”, “Kör Topal Konferanslar”, “İşaret Dili Şarkı Etkinliği”, “Özel Canlandırma”, “Sessiz Konferans” organizasyonlarından katkı alacak.

3. CNR Kitap Fuarına, Profil, Kesit, Edam, Zirve, Nemesis, TÜBİTAK, Hayat, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Anadolu Ajansı, Nobel, Diyanet Vakfı, Pegasus, Dergah, Timaş, Yapı Kredi, İş Bankası, Kırmızı Kedi, İz, Küre, Beyan, Şule, Semerkand, Ötüken, Küre, İthaki, Mahya, İnkılab, Alfa, Epsilon, Martı, İnsan, TÜRGEV, Kaynak, İstanbul Kitapçısı, Büyük Doğu, Doğan Kitap gibi 600’ün üzerinde marka ve yayıncı katılacak.

Fuar’ın, 4-13 Mart tarihlerinde İstanbul Yeşilköy CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekşmesi bekleniyor.SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER