Asri Haber

Dere Otu Kabızlığa Birebir İbrahim Saraçoğlu Fisfür Tedavisi

Her evde olması gereken dereotu günde 3 kez, sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika öncesinden tüketilmeli.

Dere Otu Kabızlığa Birebir İbrahim Saraçoğlu Fisfür Tedavisi
08 Haziran 2017 - 0:53 'de eklendi ve 1683 kez görüntülendi.

Dere otu kabızlığa birebir İbrahim Saraçoğlu fisfür tedavisi… Bu oldukça kolay olan tedaviyi uygulayabilirsiniz

Dere otu kab¦-zl¦-¦şa birebir2

Kabızlıktan dolayı  makatta oluşan  yırtık ve çatlaklara anal fissür diye tabir edilmektedir. Bu çatlaklar uzun süre bulunuyorsa, meme (şişlik) oluşmuşsa kronik anal fissür denilmektedir.

Anal fissür tedavisinde diyet ve sıcak su tavsiye edilmektedir. Hastanın kabızlık yaşamaması  için beslenmesine ciddi şekilde  dikkat etmesi gerekiyor.

Dere otu kab¦-zl¦-¦şa birebir5

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu doğal yöntemlerle basur tedavisi için destek sağlayacağını belirtiyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bir programda dereotunun mucizevi faydasından  bahsetti. Dereotunun bilhassa tiroid hastalarının uygulaması  gereken otlardan biri.

Hipertiroidi, hipotiroidi ve haşimato rahatsızlığına karşı dereotu kullanılmasını tavsiye ediyor. Yeşil mucize dereotu bununla birlikte anal fissür ve basura oldukça iyi gelmektedir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Anal Fissür, basur ve hemoroit doğal  tedavi için dereotu kürü öneriyor.

Dere otu kab¦-zl¦-¦şa birebir4

Bunun için her gün  taze dereotuna ihtiyacımız var. Her evde olması  gereken dereotu günde 3 kez, sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika öncesinden tüketilmeli.

Fakat bu şekilde sevmeyenler üstüne limon damlatarak da tüketebilir. Arzu ederseniz yoğurdun içine karıştırarak da tüketebilirsiniz. Aç olarak, 1 kaç dal  taze  dereotunu  su ile yutun.

Dere otu kab¦-zl¦-¦şa birebir3

Böylece  iştahı azaltarak kilo vermenize de  yardımcı olacaktır. Hemeroid probleminiz halen devam ediyorsa, yemeklerden önce de dereotu yemeye  devam ediniz.

Bu kürü birer haftalık yaparak arada birkaç gün ara verebilirsiniz. Fakat dereotu kürü, hemoroid sorunun azalması için bağırsakları çalıştırarak kabızlığı  iyi bir önleyici  olacaktır.Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER