Asri Haber

Elma Sirkesi ile Göbek Yağlarınızdan Kısa Sürede Kurtulun!

Göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulmak ve zayıflamak için bu doğal yöntemi kullanabilirsiniz. Vücudunuzun yağ yakmasını hızlandıracak bitkisel bir yöntemdir mutlaka denemelisiniz…

Elma Sirkesi ile Göbek Yağlarınızdan Kısa Sürede Kurtulun!
27 Eylül 2017 - 4:46 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.

Elma Sirkesi ile hazırlanan bu kürü göbek yağlarınızın yakımını hızlandırmak için kullanabilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde göbek yağlarınızdan kurtulabilir ve daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Göbek yağlarının yakımını hızlandıracak bu yöntem haberimizde…

Bu kür ile 3 ay gibi kısa bir sürede içerisinde göbeğinizdeki yağların eridiğinie şahit olabilirsiniz.

Pahalı olmayan bu yöntemi evinizde bulunan malzemeler ile hazırlayabilirsiniz. Her evde olan basit malzemeler ile kolay hazırlanabilen bu kürü mutlaka deneyin.

Elma Sirkesi ile Göbek Yağlarınızdan3

Bu Karışım için gerekli malzemeler şöyle; 1 Şişe Elma Sirkesi, 250 gram Sarımsak (havanda dövülmüş) Koyu renkli bir cam kavanoz ve bez bir torba.

Hazırlanışına geçmeden önce şunu unutmayın, Bu kürü kullanmadan önce eğer bir rahatsızlığınız veya alerjiniz var ise doktorunuza danışmanız tavsiye edilmektedir. Kürü kullanırken eğer bir rahatsızlık yaşarsanız mutlaka doktorunuza başvurun.

Hazırlanışı şöyle, Elma sirkesinin doğal ve sağlıklı olduğundan emin olun, hiç bir malzemenin bozulmamış olması sağlınız için çok önemlidir.
Elma sirkesini ve sarımsağı kavanozun içerisine ekleyin.

Kavanozun kapağını sıkıca kapatın ve bez torba içerisine yerleştirin. 15 gün kadar bir süre karanlık bir bölgede saklayın. Sonra da günde bir bardak her gün tüketin.

Aman dikkat bu şekildeki doğal yöntemler bazı bünyeleri etkileyebilir. Alerji vb. şeyleri olanlar bir uzmana danışmadan kullanmamalı. Sağlıklı olmanız dileğiyle, haberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Beğendiyseniz bu bilgileri sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Bu haberi beğendiniz mi? Eğer beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında bu haberi okumalarını sağlayabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız Facebook sayfamızı beğenin… Sayfamızı Beğendiyseniz Çok Teşekkür Ederiz.Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER