Asri Haber

Gelin oy verin gitsinler, başörtülüler Arabistan’a!

Yeni Akit Gazetesi yazarı Hacı Yakışıklı’nın 6 Haziran tarihli yazısında Chp’nin “oy verin gitsinler” kampanyasının aslında oy verin başörtülüler Arabistan’a! gitsin olduğunu yazdı.

Gelin oy verin gitsinler, başörtülüler Arabistan’a!
06 Haziran 2015 - 14:14 'de eklendi ve 1264 kez görüntülendi.

Bu bir seçim öncesi yazı değildir, bu bir seçim sonrası yazı da değildir, zaten seçimler de normal seçim değildir! Bu giriş size Süleyman Demirel’i hatırlattı değil mi! Hani şu siyaset yapan ama hizmet üretmeyen; bazılarınca “Morison veya Solomon” olarak adlandırılan ve 7 Haziran seçimlerinde oy kullanamayacak olan, tam ismiyle Sami Süleyman Gündoğdu Demirel!

CHP’nin “Gelin oy verin gitsinler” reklamı da Demirel’i hatırlatıyor! “Başörtüsü takmak isteyenler Arabistan’a gitsin” diyen Demirel gibi CHP de bu reklamıyla aslında “gitmesi gereken”in iktidar partisi değil, inançlı millet olduğunu söylemek istiyor!

CHP’ye oy verin, gitsinler; başörtülüler Arabistan’a gitsinler, ilaç almak isteyenler eczane kuyruklarına, tedavi olmak isteyenler şayet zenginse özel odalara, yok fakirse “eski” SSK’nın idrar ve ilaç kokulu koridorlarına gitsinler! Suriyeliler Esed’in ölüm kusan tarlalarına gitsinler!

Oysa partiler bizim için asla bir “amaç” değil, hakkı tutup kaldırmak ve milletin refahını sağlamak için birer araç! Seçim sonucu ne olursa olsun “halkın iradesine” saygı duymak gerekiyor! Halkımız istikrar devam etsin, ülke gelişsin, ümmetin dertlerine ortak olunsun diyorsa buna “katılmasanız bile” saygı duyacaksınız. Halkımız hizmet yerine ideoloji istiyorsa, yatırımlar yerine hortumlar istiyorsa “gönlünüz el vermese ve değiştirmek isteseniz bile” bu iradeye saygı duymak zorundasınız!

Biz Türkiye’yi lider ülke yapacak bir iradeden yanayız! Hangi partiye oy verirseniz verin, muhakkak sandığa gidin! HDP barajı geçemesin diye değil, tarafınızı belli etmek için sandığa gidin! Bugün sen sandığa gitmezsen yarın çocuklarını birileri sandık dışı yerlere cebren sürüklemeye kalkar!

“ERBAKAN VE MUHSİN YAZICIOĞLU”

Necmettin Erbakan, Muhsin Yazıcıoğlu, Turgut Özal, Adnan Menderes ve niceleri hayır ile yâd ettiğimiz siyasi önderler!

Erbakan hocamızın hayal ettiği birçok projeyi Erdoğan gerçekleştiriyor. Sırada D-8 Projesi var, ancak öncesinde gemileri yakmak lazım! Hangi gemiler olduğunu biliyorsunuz. Muhsin Yazıcıoğlu zor zamanda daima halk iradesinden yana olan, vesayete karşı sivil iradeyi destekleyen güzide bir önder, mekânı cennet olsun.

Saadet ve Büyük Birlik Partisinin ortak mitinglerinde Erbakan ve Yazıcıoğlu’nun fotoğraflarını görünce içim cız ediyor. Böyle mi olmalıydı? Bu partilerde yer alan kıymetli arkadaşlarımızı tenzih ederek söylemek isterim ki özellikle Mustafa Destici, yerini aldığı büyük liderin ülküsünü yer ile yeksan etmiştir! Sayın Kamalak ise kendisine verilen görevi icra etmekle meşgul!

Tamamını Okumak İçin TıklayınBunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER