Asri Haber

Teröre karşı tek yürek!

Cumartesi günü Vodafone Arena yakınlarında düzenlenen hain terör saldırısını kınamak için taraftarlar hep birlikte yürüyüş gerçekleştirdi.

Teröre karşı tek yürek!
12 Aralık 2016 - 21:12 'de eklendi ve 662 kez görüntülendi.

Galatasaray’lı taraftarlar, Galatasaray lisesi önünde toplanarak Vodafone Arena’a doğru sloganlar eşliğinde yürüyüşe başladılar.

Yürüyüşe Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İsmail Sarıkaya ile Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Narman, Murat Atay Burçin Aslan ve Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu katıldı. Hain saldırının gerçekleştiği yere çelenk bırakıldı.

Yürüyüş sırasında GSTV’den Merve Ergü’ye konuşan Başkan Dursun Özbek şunları söyledi:

Bu menfur saldırıyı kınamak ve şehitlerimizi anmak için bu kötü olayın olduğu yere taraftarlarımızla beraber gitmek istiyordum. Bunu gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu son olur… Sporun bir kardeşlik olduğunu unutmayalım. Bu tip olayların bir daha memleketimizin başına gelmemesini diliyorum. Dün oynanan maçta da Galatasaray’ın bu tip durumlara olan hissiyatı vurgulandı. Memleketimizin geçtiği bu zor günlerde her kulübün aynı anlayışla, dostluk çerçevesinde mesajlar vermesi gerekiyor.SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER